Belépés
Aktuális

Meghívó

2018-11-07
Adminisztrátor
21
MEGHÍVÓ A LAJOSMIZSEI FEKETE ISTVÁN SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZERETETTEL VÁRJA A NAGYCSOPORTOS GYEREKEKET ÉS HOZZÁTARTOZÓIKAT BEISKOLÁZÁSI PROGRAMJAIRA!

Papírgyűjtés

2018-10-20
Adminisztrátor
45

Tájékoztató

2018-10-18
Adminisztrátor
62

Bolyai Matematika Csapatverseny

2018-09-05
Adminisztrátor
100
Iskolánk tanulói közül 4 fős csapatok jelentkezését várjuk a versenyre 2018. szeptember 14-ig a tanítóknál, szaktanároknál.

Tájékoztatás a szülők részére

2018-08-18
Adminisztrátor
2
364

Papírgyüjtés

2018-06-01
Adminisztrátor
173
Az iskola a hagyományokhoz híven idén is megrendezi a PAPÍRGYŰJTÉST!

Nyári napközi felmérés

2018-05-29
Adminisztrátor
1
166

Gyermekekért Plusz Alapítvány

2018-05-18
Adminisztrátor
142

Futófesztivál 2018

2018-05-15
Adminisztrátor
471

Jótékonysági bál

2018-02-10
Adminisztrátor
436

Felhívás

2017-12-05
Adminisztrátor
257
IDŐPONT VÁLTOZÁS: TÉRÍTÉSI  DÍJ PÓTBEFIZETÉS 

Étkezési díj befizetés

2018-09-27
Adminisztrátor
728
Felhívás!

Te szedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért!

2017-09-15
Adminisztrátor
271

XXVIII. Zrínyi Ilona matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
302

Internetes matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
310
Sulinet hírmagazin

Milyen a jövő osztályterme?

Wed, 07 Nov 2018 18:57:00 GMT
A jövő osztályterméről gondolkodva mindenkinek más és más jut az eszébe.

Minden tizedik iskola csatlakozott a Code Week-hez

Tue, 30 Oct 2018 15:37:00 GMT
Minden eddiginél többen vettek részt idén a Code Week-en.

eTwinning Magyarország Verseny és Gyereknap 2018

Thu, 25 Oct 2018 09:58:00 GMT
Az eTwinning Magyarországi Szolgáltató Pont minden év őszén megrendezi az eTwinning Magyarország Versenyt...

Jövő osztályterme képzési kínálat 2019-re

Thu, 18 Oct 2018 11:43:00 GMT
A European Schoolnet a Jövő Osztályterme koncepcióhoz kapcsolódó, fizetős tréningeket hirdet 2019-re.

eTwinning Hetek Pályázat

Wed, 17 Oct 2018 17:39:00 GMT
Az eTwinning program keretein belül megrendezett eTwinning Hetek programjaiban a Magyarországi Szolgáltató Pont is közreműködik.

FCL, sulik, Portugália 3.

Fri, 12 Oct 2018 18:57:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

FCL, sulik, Portugália 2.

Fri, 12 Oct 2018 18:51:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

FCL, sulik, Portugália 1.

Fri, 12 Oct 2018 13:05:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

Az ENABLE program pilot szakasza lezárult

Mon, 08 Oct 2018 12:19:00 GMT
Hazánkban az Oktatási Hivatal Sulinet osztálya koordinálja a nemzetközi ENABLE antibullying program hazai adaptációs munkáit.

A projekttervezés és megvalósítás trükkjei

Fri, 21 Sep 2018 07:17:00 GMT
Németh Zoltánné Katalin, a Közép-Magyarországi régió eTwinning nagykövete gyűjtött össze néhány hasznos tapasztalatot és tippet.

A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségei

2018-10-19
Adminisztrátor
267
A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségei
 
Név Foglalkozás neve Foglalkozás időpontja Foglalkozás helye
Adonyi Gabriella Palotás péntek A hét 7.- 8. óra, B hét 7. óra 8. terem
Babai Veronika
 
Kosárpalánta 3. évf. hétfő 7. óra és szerda 7. óra Sportcsarnok
Kosárpalánta 1-2. évf. kedd 7. óra és csütörtök 7. óra Sportcsarnok
Balda Beatrix Környezetvédelem hétfó B hét 6. óra 17. terem
Besenyi Márta Felvételi felkészítő péntek 7. óra 18. terem
Bojtos Béláné Társasjáték csütörtök 7. óra K 4
Czigány Mária Tömegsport 1.évf. hétfő 7. óra Sportcsarnok
Csehné Medve Erika Kézműves szakkör kedd 7. és 8. óra K9
Dajka Dénes Matematika szakkör 2. évf. szerda 6. óra K13
Matematika szakkör 3.a c hétfő és kedd 6.óra K13
Daróczi-Dajka Andrea Mese szakkör hétfő 7. óra K9
Drabantné Gyurgyik Györgyike Nyelvvizsgára felkészítő csütörtök 8. óra 11. terem
Földháziné Utasi Ilona Színkavalkád csütörtök 7. óra K8
Gábris Imre Furulya szakkör hétfő 7. óra K6
Gazdagné Szabó Veronika Versenyre fel szerda 7. óra 1. terem
Gevicser Endre Színes hétfő 7. óra K26 terem
Göblyös Julianna Matematika szakkör 3.b d hétfő 7. óra és szerda 6. óra K2
Horváth-Fekete Kinga Tömegsport kedd 8. óra Kis tornaterem
Horváth Sándor Felvételi felkészítő péntek 7. óra 7. terem
Kacskóné Antóni Katalin Torna, akrobatika (Tömegsport) hétfő 7. óra Sportcsarnok
Szabadidős játékok (Tömegsport) Kedd 7. óra Sportcsarnok
Kosárlabda (Tömegsport) csütörtök 7. óra Sportcsarnok
Kelemenné Barta Ágnes Felvételi felkészítő péntek 7. óra 22. terem
Korrepetálás péntek 6. óra 20. terem
Kósáné Háry Petra Kis énekkar kedd és szerda 6. óra Díszterem
Zeng az ének csütörtök és péntek 6.óra Díszterem
Kovács Edit Helytörténet hétfő 7. óra 15. terem
Kovács János Tömegsport csütörtök 7. és 8. óra Sportcsarnok
Kovácsné Szegedi Mária Mese-mese mátka hétfő és csütörtök 7. óra K10
Kuruczné Bodor Éva Matematika szakkör 4.évf hétfő 7. óra és  8. óra Gépállomás
Lenkóné Nagy Andrea Angol szakkör szerda 7. óra 16. terem
Mencel Mónika Német korrepetálás hétfő 7. óra 9. terem
Német szakkör kedd 7. óra 9. terem
Molnár Andrea Bevezetés a német nyelvbe kedd és szerda 7. óra K14
Játékos matematika kedd és szerda 6. óra K10
Nagyné Balogh Mária Abakusz kedd 7 óra 20. terem
  Varázsceruza kedd 7., 8. óra K5
Pósfay Péterné Korrepetálás hétfő 7. óra 19. terem
Sápiné Aczél Ágnes Német szakkör csütörtök 7. óra 12. terem
Szekeres László Tömegsport csütörtök 7. óra Sportcsarnok
Tarnói Zsoltné Angol korrepetálás péntek 6. óra 14. terem
Angol szakkör kedd 7.- 8. óra 6. terem
 
 

Facebook

Weboldal készítés: uniti.huKövess minket Facebookoninfo@lajosmizseiskola.hu - © Minden jog fentartva - honlap adatok