Belépés

A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségei

2017-10-29
Adminisztrátor
151
Név Foglalkozás neve Foglalkozás időpontja Foglalkozás helye
Adonyi Gabriella Versenyre készítő csütörtök 7. óra 8. terem
Babai Veronika Kosárpalánta hétfő 7. óra és csütörtök 7. óra Sportcsarnok
Berta István Énekkar kedd, csütörtök 7.30-8.00 Díszterem
Média szakkör péntek 14.00- 14.45 23. terem
Besenyi Márta Felvételi felkészítő szerda 14.00- 14.45 18. terem
Matematika szakkör 14.45-15.30 18. terem
Bojtos Béláné Társasjáték péntek 7. óra K 4
Czigány Mária Tömegsport hétfő 7. óra Sportcsarnok
Matematika szakkör hétfő 8. óra K5
Csehné Medve Erika Szivárvány kedd 7. és 8. óra K9
Dajka Dénes Számoljunk hétfő és szerda 6. óra K13
Daróczi-Dajka Andrea Játékos tanulás hétfő és csütörtök 7. óra K9
Drabantné Gyurgyik Gy. Korrepetálás hétfő 6. óra 11. terem
Nyelvvizsgára felkészítő csütörtök 14.00-14.45 11. terem
Gábris Imre Daloljunk szerda 7. óra K6
Gazdagné Szabó Veronika Versenyre fel kedd 8. óra 1. terem
Korrepetálás csütörtök 7. óra 1. terem
Gilyán Erika Korrepetálás hétfő és szerda 7. óra K25
Horváth Sándor Táblás csütörtök 7. és 8. óra 7. terem
Juhász Mária Felvételi felkészítő péntek 7. óra 14. terem
Kacskóné Antóni Katalin Zenés torna (Tömegsport) szerda 14.00-14.45 Sportcsarnok
Kelemenné BÁ Felvételi felkészítő kedd és csütörtök 7. óra 22. terem
Kósáné Háry Petra Kis énekkar kedd és szerda 6. óra Díszterem
Kovács Edit Felvételi felkészítő kedd 7. óra 15. terem
Kovács János Tömegsport csütörtök 7. és 8. óra Sportcsarnok
Kuruczné Bodor Éva Tömegsport kedd 8. óra Kis tornaterem
Számok világa kedd 7. óra és csütörtök 8. óra Gépállomás
Lestár Tamara Angol szakkör kedd 7. óra 6. terem
Mencel Mónika Korrepetálás hétfő 7. óra 9. terem
Mencel Mónika Zsonglőrködés kedd 7. óra 9. terem
Molnár Gabriella Nyelvelő szerda 7. óra K14
Nagyné Balogh Mária Algoritmus kedd 8. óra 20. terem
Korrepetálás csütörtök 6. óra 20. terem
Parázsóné Adamecz Andrea Korrepetálás kedd 7. óra 4. terem
Polgár Katalin Varázsceruza kedd 7., 8. óra K5
Pósfay Péterné Korrepetálás csütörtök 7. óra 19. terem
Felvételi felkészítő péntek 7. óra 19. terem
Sápiné Aczél Ágnes Korrepetálás kedd 7. óra 12. terem
Szilaj Katalin Kooperatív játékok hétfő 7. és 8. óra K3
Szekeres László Tömegsport szerda 13.30-15.00, csüt. 13.30- 14. 15 Sportcsarnok
Tettey Robert Kofi Korrepetálás csütörtök 7. óra K19
Veszelszkiné Nagy Erika Mese, mese csütörtök 7. óra K2
Anyanyelvi szakkör péntek 6. óra K2

Facebook

Weboldal készítés: uniti.huKövess minket Facebookoninfo@lajosmizseiskola.hu - © Minden jog fentartva - honlap adatok