Beiskolázás

Kedves Szülők !

Bízunk benne, hogy legféltettebb kincsük puha fészekre talál nálunk. A közös munkában bízva, egy kis ráhangolódás:

” Az iskola az egy különös bolygó.
Az iskolában minden másképp van.
Például az időszámítás.
Az év itt szeptemberben kezdődik
és júniusban ér véget,
vagyis mindössze tíz hónap.
Egy hét csupán öt napból áll.
(…)
A tízperc sem tíz perc, hanem tizenöt,
Sőt, a harmadik tízperc az húsz perc!
Az iskolában a rossz dolgok
mindig rövidebbek, mint a kinti világban,
de a kellemesek kicsit hosszabbak.”
Békés Márta

Hagyománnyá vált, hogy iskolánkban a leendő elsősöknek iskolakóstolgató foglalkozásokat rendezünk. Ősztől tavaszig több alkalommal várunk minden nagycsoportos óvodást és szüleit iskolánkba, ahol a kicsik szüleikkel és iskolánk tanítóival vidám, játékos délutánokat tölthetnek el együtt.
Folyamatosan közzéteszünk minden aktuális információt honlapunkon, a közeli óvodákban plakátokon, szórólapon.
Az elmúlt években sok szülő és kisgyerek látogatta iskolakóstolgató programjainkat, így könnyítve meg a döntést, hogy iskolánkba írassák-e gyermeküket. Szeptemberben sokukat viszontláthattuk büszke első osztályosokként.

Köszönjük, ha megtisztelik érdeklődésükkel iskolánkat és programjainkat!

Plichta Ildikó

Tekintse meg rövid bemutatkozásainkat: