Czigány Mária

Czigány Mária vagyok. 17 évvel ezelőtt végeztem a Kecskeméti Főiskola Tanítóképző Főiskolai Karán, testnevelés műveltségterületen. Igyekszem folyamatosan fejlődni, jelenleg a Neumann János Egyetem matematika műveltségterületi képzésén veszek részt. Szeptembertől a sport-angol osztály tanító nénije leszek. Fontosnak tartom, hogy a rám bízott gyermekek jól érezzék magukat az iskolában, és önállóan tanulni tudó fiatalokként kerüljenek ki az intézményből. Az iskolán kívüli szabadidős tevékenységeknek nagy közösségépítő ereje van, ezért szoktam túrákat, kirándulásokat szervezni az osztályomba járó gyerekeknek és szüleiknek. Tehetséggondozó matematika szakkört tartok már 6 éve 3. és 4. évfolyamos tanulóknak.

Egy gyermekem van, ő egy örökmozgó kislány. Mikor az iskolai beiratkozásra került sor, egyértelmű volt, hogy sportosztályos lesz. Most negyedikes, nagyon szereti a tanulást és az edzéseket is. Vallom, hogy a rendszeres testmozgás hozzásegíti a tanulókat az iskolai sikerek eléréséhez.