Gábris Imre

Gábris Imre vagyok, a Budapesti Tanítóképző Főiskolán diplomáztam. 2012 óta tanítok Lajosmizsén. Ének-zene szakkollégiumi képesítésemet felhasználva munkaidőm felében éneket tanítok, másik felében napközizek.

Az éneklés örömöt, bátorságot, önbizalmat ad. Célom az, hogy valamennyi tanítványom megtapasztalja az éneklés felszabadító élményét a közös, és az egyéni éneklésben is.

Az alsó tagozat alapvető tárgyának az olvasást tartom. Aki jól olvas, bármit megtanulhat. Aki gyengén olvas, a többi tárgyban is lemarad. Napközis foglalkozásaimat ezért szinte mindig egyéni olvasással kezdem.

Napjaik nagy részét a gyerekek itt töltik, egymással és velünk, ezért nagyon fontos, hogy jól érezzék magukat az iskolában, az osztályközösségben. Arra nevelem őket, hogy fogadják el, tiszteljék, és ha lehet, szeressék is meg egymást.

Szeretettel várom tehát a gyerkőcöket a sakk-művészeti osztályba!