Belépés
Aktuális

Bolyai Matematika Csapatverseny

2018-09-05
Adminisztrátor
39
Iskolánk tanulói közül 4 fős csapatok jelentkezését várjuk a versenyre 2018. szeptember 14-ig a tanítóknál, szaktanároknál.

Tájékoztatás a szülők részére

2018-08-18
Adminisztrátor
2
269

Papírgyüjtés

2018-06-01
Adminisztrátor
126
Az iskola a hagyományokhoz híven idén is megrendezi a PAPÍRGYŰJTÉST!

Nyári napközi felmérés

2018-05-29
Adminisztrátor
1
131

Gyermekekért Plusz Alapítvány

2018-05-18
Adminisztrátor
106

Futófesztivál 2018

2018-05-15
Adminisztrátor
420

Jótékonysági bál

2018-02-10
Adminisztrátor
399

Felhívás

2017-12-05
Adminisztrátor
223
IDŐPONT VÁLTOZÁS: TÉRÍTÉSI  DÍJ PÓTBEFIZETÉS 

Étkezési díj befizetés

2018-06-01
Adminisztrátor
659
Felhívás!

Te szedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért!

2017-09-15
Adminisztrátor
242

XXVIII. Zrínyi Ilona matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
260

Internetes matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
272

Bolyai matematika csapatverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
375

Megyei matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
294

Tudásbajnokság

2017-09-05
Adminisztrátor
337
Sulinet hírmagazin

A projekttervezés és megvalósítás trükkjei

Fri, 21 Sep 2018 07:17:00 GMT
Németh Zoltánné Katalin, a Közép-Magyarországi régió eTwinning nagykövete gyűjtött össze néhány hasznos tapasztalatot és tippet.

EU Code Week tanári közösség indul

Mon, 17 Sep 2018 11:33:00 GMT
2018. október 6-21. kerül megrendezésre az EU Code Week. A szervezők elkötelezett pedagógusok jelentkezését várják a programozás népszerűsítésére.

A STEM mindenütt ott van!

Thu, 30 Aug 2018 11:31:00 GMT
Ingyenes kurzus indul a SCIENTIX szervezésében.

Közösségi médiaértés a változásért!

Wed, 29 Aug 2018 12:24:00 GMT
sml4change

eTwinning Szeminárium Budapesten

Tue, 14 Aug 2018 15:18:00 GMT
Az eTwinning Magyarországi Szolgáltató Pont szakmai továbbképző és partnerkereső találkozót szervez Budapesten 2018. szeptember 27-29. között.

eTwinning Szeminárium Lettországban

Mon, 06 Aug 2018 06:00:00 GMT
Az eTwinning Lettországi Szolgáltató Pontja szakmai továbbképző és partnerkereső találkozót szervez Rigában.

Csatlakozzon cégével a STEM Alliance-hez!

Fri, 27 Jul 2018 08:44:00 GMT
A European Schoolnet cégek jelentkezését várja, hogy társadalmi felelősségvállalásuk keretében csatlakozzanak a STEM Alliance nemzetközi szövetséghez.

„Europeana” az osztályteremben

Wed, 25 Jul 2018 11:12:00 GMT
pedagógus beszámoló

eTwinning Éves Konferencia Varsóban

Mon, 16 Jul 2018 06:00:00 GMT
Az idei eTwinning Éves Konferenciát 2018. okt. 25-27. között rendezik meg Varsóban.

Ötleteket várnak

Wed, 11 Jul 2018 08:42:00 GMT
Fókuszban a mindenki számára elérhető innovációk

Pedagógus fogadóórák

2017-04-01
Adminisztrátor
795

NÉV

SZAK

OSZTÁLYFŐNÖK

FOGADÓÓRÁK IDŐPONTJA

Plichta Ildikó

gyógypedagógia, tanító

intézményvezető

Hétfő 800-900

Kálmán Éva

tanító

intézményvezető-helyettes 

Kedd 800-900

Marton Mariann

magyar szak, tanító

intézményvezető-helyettes  

Szerda 800-900

Szappanos Csilla

történelem-orosz-angol

intézményvezető-helyettes  

Csütörtök 800-900

Lestár Katalin

tanító

1. a

Szerda 1600-1630

Homoki-Szabóné Göbölyös Julianna

tanító

1. b

Kedd  900-945

Veszelszkiné Nagy Erika

tanító

Péntek  1200-1245

Hagerné Terenyi Rita Erzsébet

tanító

1. c

Szerda  700-745

Kósáné Háry Petra

tanító

Péntek 1155-1240

Kulcsárné Halasi Ágnes

tanító

1. d

Csütörtök  700-745

Lestár Tamara

tanító

Kedd  800-845

Braunitzer Nikolett

tanító

2. a

Hétfő  1000-1045

Molnár Gabriella

tanító

Csütörtök  800-845

Kuruczné Bodor Éva

tanító

2. b

Kedd  1600-1645

Sárközi Zsuzsanna Katalin

tanító

Kedd  1545-1645

Gacsalné Sándor Csilla

tanító

2. c

Hétfő  800-900

Kéri Tiborné

tanító

Kedd  1600-1645

Nagyné Orlov Mariann

tanító

2. d

Kedd  1545-1645

Fekete Kinga

tanító

Kedd  1545-1645

Kovácsné Szegedi Mária Anikó

tanító

3. a

Péntek  720-745

Balogh Ágnes

tanító

3. b

Hétfő  1600-1700

Szilaj Katalin

tanító

Hétfő  1600-1700

Földháziné Utasi Ilona Brigitta

tanító

3. c

Hétfő  720-745

Gábris Imre Endre

tanító

Szerda  1245-1330

Czigány Mária

tanító

3. d

Szerda  800-845

Polgár Katalin Ildikó

tanító

Hétfő  800-845

Ipacs-Szabóné Radics Éva

tanító

4. a

Péntek  1000-1045

Daróczi-Dajka Andrea

tanító

4. b

Péntek  1000-1100

Dajka Dénes

tanító

Hétfő  800-845

Bertáné Kéri Katalin

tanító

4. c

Szerda  800-845

Csehné Medve Erika

tanító

4. d

Szerda  1000-1045

Bojtos Béláné

tanító

4. e

Kedd  1600-1645

Kovács Edit

magyar-történelem

5. a

Hétfő  1400-1500

Drabantné Gyurgyik Györgyike

magyar-orosz-angol

5. b

Hétfő  1500-1600

Kontra Attila

földrajz-történelem

5. c

Péntek  710-800

Lengyel László

történelem-filozófia

5. d

Kedd  1400-1600

5-ös terem

Berta István

ének-zene-karvezetés-mozgóképkultúra és médiaismeret

5. e

Szerda 1400-1500

Takács Ildikó

biológia-testnevelés

6. a

Kedd 1400-1445

tel.: 20/576-0263

László Ildikó Márta

magyar-könyvtárpedagógus

6. b

Kedd 1300-1400

Gajdácsi Ákosné

matematika-fizika

6. c

Telefonos egyeztetés alapján bármikor, tel.:30/207-0033

Besenyi Márta Katalin

matematika-testnevelés

6. d

Péntek 1100-1200

Juhász Mária

matematika-angol

7. a

Hétfő 800-845

Sápiné Aczél Ágnes

magyar-orosz-német

7. b

Hétfő 1500-1530  tel.:30/516-6447

Kelemenné Barta Ágnes Edit

magyar

7. c

Hétfő 1250-1335

Barna Beáta Ilona

matematika-technika, számítástechnika

7. d

Szerda 745-845

Balda Beatrix

biológia- technika

7. e

Kedd 1250-1335

Parázsóné Adamecz Andrea

tanító-magyar

8. a

Kedd 1200-1245

Kacskóné Antóni Katalin

testnevelés

8. b

Hétfő 1500-1545

Tanári

Szekeres László

testnevelés

8. c

Szerda 900-1000

Nagyné Balogh Mária

matematika-technika

8. d

Kedd  800-845

Gazdagné Szabó Veronika

magyar-történelem

8. e

Kedd  900-945

Szántó Gabriella

tanító-gyógypedagógus

eltérő tantervű tagozat 6.-7.-8.

Péntek 1000-1045

Szemánné Nagy Gizella

tanító

eltérő tantervű tagozat 3.-4.-5.

Csütörtök 1000-1045

Adonyi Gabriella Erzsébet

angol-kémia-biológia

Szerda  1100-1145

Babai Veronika

tanító

Szerda  800-845

Gajdácsi Ákos

matematika-fizika

Telefonos egyeztetés alapján bármikor, tel.:30/207-0033

Gajdácsi Győzőné

tanító

Kedd  900-945

Gevicser Endre Gyula

rajz

Héfő  1250-1415

Gilyán Erika

matematika-fizika-informatika

Kedd  1500-1545

Horváth Sándor

matematika-informatika

Péntek 1100-1200

Jegyes-Molnár Terézia

tanító-gyógypedagógus

Szerda 900-1000

Kiss Lászlóné Sachinger Tünde

tanító

Hétfő  750-850

Kovács János

tanító

Hétfő  1000-1045

Kucsera Éva

tanító

Hétfő  900-945

László Gergely

számítástechnika-mozgóképkultúra és médiaismeret

Szerda 1000-1145   tel.:70/280-5178

Lenkóné Nagy Andrea

angol

Hétfő  1250-1335

Mencel Mónika Szabina

német-testnevelés

Hétfő  1250-1340

Szerda  1900-2000 telefonon:70/310-7699

Miklósné Szeleczki Éva

tanító

Hétfő 1600-1630

Móra Ferenc

orosz-testnevelés

Hétfő  1330-1430

Nagy Erzsébet Klára

tanító-angol

Szerda 1240-1335 , tel.: 30/283-4256

Nagy Ferenc

testnevelés-technika

Csütörtök 900-945

Pósfay Péterné

magyar-ének

Hétfő 1500-1600

Pósfay Péter

biológia-testnevelés

Hétfő 1400-1500

Dr.Ráczné Karikó Rita

iskolapszichológus

Hétfő-szerda 800-900

Ruzsonyi Gáborné

informatika

Szerda 1155-1240

Sápi Tiborné

magyar-ének

Szerda 1000-1045

Dr. Svébisné Mészáros Magdolna

matematika-kémia

Hétfő 1500-1600

Tettey Robert Kofi

földrajz-biológia-technika

Péntek 1000-1045

Veszelszki Erzsébet

testnevelés

Hétfő  800-845

Vidács Fanni

gyógypedagógus

Hétfő  1100-1145

Facebook

Weboldal készítés: uniti.huKövess minket Facebookoninfo@lajosmizseiskola.hu - © Minden jog fentartva - honlap adatok