Belépés
Aktuális

Meghívó

2018-11-07
Adminisztrátor
22
MEGHÍVÓ A LAJOSMIZSEI FEKETE ISTVÁN SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZERETETTEL VÁRJA A NAGYCSOPORTOS GYEREKEKET ÉS HOZZÁTARTOZÓIKAT BEISKOLÁZÁSI PROGRAMJAIRA!

Papírgyűjtés

2018-10-20
Adminisztrátor
46

Tájékoztató

2018-10-18
Adminisztrátor
63

Bolyai Matematika Csapatverseny

2018-09-05
Adminisztrátor
100
Iskolánk tanulói közül 4 fős csapatok jelentkezését várjuk a versenyre 2018. szeptember 14-ig a tanítóknál, szaktanároknál.

Tájékoztatás a szülők részére

2018-08-18
Adminisztrátor
2
364

Papírgyüjtés

2018-06-01
Adminisztrátor
174
Az iskola a hagyományokhoz híven idén is megrendezi a PAPÍRGYŰJTÉST!

Nyári napközi felmérés

2018-05-29
Adminisztrátor
1
166

Gyermekekért Plusz Alapítvány

2018-05-18
Adminisztrátor
143

Futófesztivál 2018

2018-05-15
Adminisztrátor
472

Jótékonysági bál

2018-02-10
Adminisztrátor
437

Felhívás

2017-12-05
Adminisztrátor
258
IDŐPONT VÁLTOZÁS: TÉRÍTÉSI  DÍJ PÓTBEFIZETÉS 

Étkezési díj befizetés

2018-09-27
Adminisztrátor
729
Felhívás!

Te szedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért!

2017-09-15
Adminisztrátor
272

XXVIII. Zrínyi Ilona matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
303

Internetes matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
311
Sulinet hírmagazin

Milyen a jövő osztályterme?

Wed, 07 Nov 2018 18:57:00 GMT
A jövő osztályterméről gondolkodva mindenkinek más és más jut az eszébe.

Minden tizedik iskola csatlakozott a Code Week-hez

Tue, 30 Oct 2018 15:37:00 GMT
Minden eddiginél többen vettek részt idén a Code Week-en.

eTwinning Magyarország Verseny és Gyereknap 2018

Thu, 25 Oct 2018 09:58:00 GMT
Az eTwinning Magyarországi Szolgáltató Pont minden év őszén megrendezi az eTwinning Magyarország Versenyt...

Jövő osztályterme képzési kínálat 2019-re

Thu, 18 Oct 2018 11:43:00 GMT
A European Schoolnet a Jövő Osztályterme koncepcióhoz kapcsolódó, fizetős tréningeket hirdet 2019-re.

eTwinning Hetek Pályázat

Wed, 17 Oct 2018 17:39:00 GMT
Az eTwinning program keretein belül megrendezett eTwinning Hetek programjaiban a Magyarországi Szolgáltató Pont is közreműködik.

FCL, sulik, Portugália 3.

Fri, 12 Oct 2018 18:57:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

FCL, sulik, Portugália 2.

Fri, 12 Oct 2018 18:51:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

FCL, sulik, Portugália 1.

Fri, 12 Oct 2018 13:05:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

Az ENABLE program pilot szakasza lezárult

Mon, 08 Oct 2018 12:19:00 GMT
Hazánkban az Oktatási Hivatal Sulinet osztálya koordinálja a nemzetközi ENABLE antibullying program hazai adaptációs munkáit.

A projekttervezés és megvalósítás trükkjei

Fri, 21 Sep 2018 07:17:00 GMT
Németh Zoltánné Katalin, a Közép-Magyarországi régió eTwinning nagykövete gyűjtött össze néhány hasznos tapasztalatot és tippet.

Pedagógus fogadóórák

2017-04-01
Adminisztrátor
863

NÉV

SZAK

OSZTÁLYFŐNÖK

FOGADÓÓRÁK IDŐPONTJA

Plichta Ildikó

gyógypedagógia, tanító

intézményvezető

Hétfő 800-900

Kálmán Éva

tanító

intézményvezető-helyettes 

Kedd 800-900

Marton Mariann

magyar szak, tanító

intézményvezető-helyettes  

Szerda 800-900

Szappanos Csilla

történelem-orosz-angol

intézményvezető-helyettes  

Csütörtök 800-900

Lestár Katalin

tanító

1. a

Szerda 1600-1630

Homoki-Szabóné Göbölyös Julianna

tanító

1. b

Kedd  900-945

Veszelszkiné Nagy Erika

tanító

Péntek  1200-1245

Hagerné Terenyi Rita Erzsébet

tanító

1. c

Szerda  700-745

Kósáné Háry Petra

tanító

Péntek 1155-1240

Kulcsárné Halasi Ágnes

tanító

1. d

Csütörtök  700-745

Lestár Tamara

tanító

Kedd  800-845

Braunitzer Nikolett

tanító

2. a

Hétfő  1000-1045

Molnár Gabriella

tanító

Csütörtök  800-845

Kuruczné Bodor Éva

tanító

2. b

Kedd  1600-1645

Sárközi Zsuzsanna Katalin

tanító

Kedd  1545-1645

Gacsalné Sándor Csilla

tanító

2. c

Hétfő  800-900

Kéri Tiborné

tanító

Kedd  1600-1645

Nagyné Orlov Mariann

tanító

2. d

Kedd  1545-1645

Fekete Kinga

tanító

Kedd  1545-1645

Kovácsné Szegedi Mária Anikó

tanító

3. a

Péntek  720-745

Balogh Ágnes

tanító

3. b

Hétfő  1600-1700

Szilaj Katalin

tanító

Hétfő  1600-1700

Földháziné Utasi Ilona Brigitta

tanító

3. c

Hétfő  720-745

Gábris Imre Endre

tanító

Szerda  1245-1330

Czigány Mária

tanító

3. d

Szerda  800-845

Polgár Katalin Ildikó

tanító

Hétfő  800-845

Ipacs-Szabóné Radics Éva

tanító

4. a

Péntek  1000-1045

Daróczi-Dajka Andrea

tanító

4. b

Péntek  1000-1100

Dajka Dénes

tanító

Hétfő  800-845

Bertáné Kéri Katalin

tanító

4. c

Szerda  800-845

Csehné Medve Erika

tanító

4. d

Szerda  1000-1045

Bojtos Béláné

tanító

4. e

Kedd  1600-1645

Kovács Edit

magyar-történelem

5. a

Hétfő  1400-1500

Drabantné Gyurgyik Györgyike

magyar-orosz-angol

5. b

Hétfő  1500-1600

Kontra Attila

földrajz-történelem

5. c

Péntek  710-800

Lengyel László

történelem-filozófia

5. d

Kedd  1400-1600

5-ös terem

Berta István

ének-zene-karvezetés-mozgóképkultúra és médiaismeret

5. e

Szerda 1400-1500

Takács Ildikó

biológia-testnevelés

6. a

Kedd 1400-1445

tel.: 20/576-0263

László Ildikó Márta

magyar-könyvtárpedagógus

6. b

Kedd 1300-1400

Gajdácsi Ákosné

matematika-fizika

6. c

Telefonos egyeztetés alapján bármikor, tel.:30/207-0033

Besenyi Márta Katalin

matematika-testnevelés

6. d

Péntek 1100-1200

Juhász Mária

matematika-angol

7. a

Hétfő 800-845

Sápiné Aczél Ágnes

magyar-orosz-német

7. b

Hétfő 1500-1530  tel.:30/516-6447

Kelemenné Barta Ágnes Edit

magyar

7. c

Hétfő 1250-1335

Barna Beáta Ilona

matematika-technika, számítástechnika

7. d

Szerda 745-845

Balda Beatrix

biológia- technika

7. e

Kedd 1250-1335

Parázsóné Adamecz Andrea

tanító-magyar

8. a

Kedd 1200-1245

Kacskóné Antóni Katalin

testnevelés

8. b

Hétfő 1500-1545

Tanári

Szekeres László

testnevelés

8. c

Szerda 900-1000

Nagyné Balogh Mária

matematika-technika

8. d

Kedd  800-845

Gazdagné Szabó Veronika

magyar-történelem

8. e

Kedd  900-945

Szántó Gabriella

tanító-gyógypedagógus

eltérő tantervű tagozat 6.-7.-8.

Péntek 1000-1045

Szemánné Nagy Gizella

tanító

eltérő tantervű tagozat 3.-4.-5.

Csütörtök 1000-1045

Adonyi Gabriella Erzsébet

angol-kémia-biológia

Szerda  1100-1145

Babai Veronika

tanító

Szerda  800-845

Gajdácsi Ákos

matematika-fizika

Telefonos egyeztetés alapján bármikor, tel.:30/207-0033

Gajdácsi Győzőné

tanító

Kedd  900-945

Gevicser Endre Gyula

rajz

Héfő  1250-1415

Gilyán Erika

matematika-fizika-informatika

Kedd  1500-1545

Horváth Sándor

matematika-informatika

Péntek 1100-1200

Jegyes-Molnár Terézia

tanító-gyógypedagógus

Szerda 900-1000

Kiss Lászlóné Sachinger Tünde

tanító

Hétfő  750-850

Kovács János

tanító

Hétfő  1000-1045

Kucsera Éva

tanító

Hétfő  900-945

László Gergely

számítástechnika-mozgóképkultúra és médiaismeret

Szerda 1000-1145   tel.:70/280-5178

Lenkóné Nagy Andrea

angol

Hétfő  1250-1335

Mencel Mónika Szabina

német-testnevelés

Hétfő  1250-1340

Szerda  1900-2000 telefonon:70/310-7699

Miklósné Szeleczki Éva

tanító

Hétfő 1600-1630

Móra Ferenc

orosz-testnevelés

Hétfő  1330-1430

Nagy Erzsébet Klára

tanító-angol

Szerda 1240-1335 , tel.: 30/283-4256

Nagy Ferenc

testnevelés-technika

Csütörtök 900-945

Pósfay Péterné

magyar-ének

Hétfő 1500-1600

Pósfay Péter

biológia-testnevelés

Hétfő 1400-1500

Dr.Ráczné Karikó Rita

iskolapszichológus

Hétfő-szerda 800-900

Ruzsonyi Gáborné

informatika

Szerda 1155-1240

Sápi Tiborné

magyar-ének

Szerda 1000-1045

Dr. Svébisné Mészáros Magdolna

matematika-kémia

Hétfő 1500-1600

Tettey Robert Kofi

földrajz-biológia-technika

Péntek 1000-1045

Veszelszki Erzsébet

testnevelés

Hétfő  800-845

Vidács Fanni

gyógypedagógus

Hétfő  1100-1145

Facebook

Weboldal készítés: uniti.huKövess minket Facebookoninfo@lajosmizseiskola.hu - © Minden jog fentartva - honlap adatok