Belépés
Aktuális

Bolyai Matematika Csapatverseny

2018-09-05
Adminisztrátor
39
Iskolánk tanulói közül 4 fős csapatok jelentkezését várjuk a versenyre 2018. szeptember 14-ig a tanítóknál, szaktanároknál.

Tájékoztatás a szülők részére

2018-08-18
Adminisztrátor
2
269

Papírgyüjtés

2018-06-01
Adminisztrátor
126
Az iskola a hagyományokhoz híven idén is megrendezi a PAPÍRGYŰJTÉST!

Nyári napközi felmérés

2018-05-29
Adminisztrátor
1
131

Gyermekekért Plusz Alapítvány

2018-05-18
Adminisztrátor
105

Futófesztivál 2018

2018-05-15
Adminisztrátor
419

Jótékonysági bál

2018-02-10
Adminisztrátor
399

Felhívás

2017-12-05
Adminisztrátor
222
IDŐPONT VÁLTOZÁS: TÉRÍTÉSI  DÍJ PÓTBEFIZETÉS 

Étkezési díj befizetés

2018-06-01
Adminisztrátor
658
Felhívás!

Te szedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért!

2017-09-15
Adminisztrátor
241

XXVIII. Zrínyi Ilona matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
260

Internetes matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
271

Bolyai matematika csapatverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
375

Megyei matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
293

Tudásbajnokság

2017-09-05
Adminisztrátor
336
Sulinet hírmagazin

A projekttervezés és megvalósítás trükkjei

Fri, 21 Sep 2018 07:17:00 GMT
Németh Zoltánné Katalin, a Közép-Magyarországi régió eTwinning nagykövete gyűjtött össze néhány hasznos tapasztalatot és tippet.

EU Code Week tanári közösség indul

Mon, 17 Sep 2018 11:33:00 GMT
2018. október 6-21. kerül megrendezésre az EU Code Week. A szervezők elkötelezett pedagógusok jelentkezését várják a programozás népszerűsítésére.

A STEM mindenütt ott van!

Thu, 30 Aug 2018 11:31:00 GMT
Ingyenes kurzus indul a SCIENTIX szervezésében.

Közösségi médiaértés a változásért!

Wed, 29 Aug 2018 12:24:00 GMT
sml4change

eTwinning Szeminárium Budapesten

Tue, 14 Aug 2018 15:18:00 GMT
Az eTwinning Magyarországi Szolgáltató Pont szakmai továbbképző és partnerkereső találkozót szervez Budapesten 2018. szeptember 27-29. között.

eTwinning Szeminárium Lettországban

Mon, 06 Aug 2018 06:00:00 GMT
Az eTwinning Lettországi Szolgáltató Pontja szakmai továbbképző és partnerkereső találkozót szervez Rigában.

Csatlakozzon cégével a STEM Alliance-hez!

Fri, 27 Jul 2018 08:44:00 GMT
A European Schoolnet cégek jelentkezését várja, hogy társadalmi felelősségvállalásuk keretében csatlakozzanak a STEM Alliance nemzetközi szövetséghez.

„Europeana” az osztályteremben

Wed, 25 Jul 2018 11:12:00 GMT
pedagógus beszámoló

eTwinning Éves Konferencia Varsóban

Mon, 16 Jul 2018 06:00:00 GMT
Az idei eTwinning Éves Konferenciát 2018. okt. 25-27. között rendezik meg Varsóban.

Ötleteket várnak

Wed, 11 Jul 2018 08:42:00 GMT
Fókuszban a mindenki számára elérhető innovációk

Pedagógusok 2017/2018

2017-10-29
Adminisztrátor
1288

Vezetőség:

Név Beosztás
Plichta Ildikó intézményvezető, gyógypedagógus, tanító
Kálmán Éva intézményvezető-helyettes, tanító
Marton Mariann intézményvezető-helyettes, magyar, tanító
Szappanos Csilla intézményvezető-helyettes, történelem - angol
 

Alsó tagozat:
Pedagógus neve  
 
Osztályfőnök
Daróczi-Dajka Andrea tanító 1.a
Csehné Medve Erika tanító
Dajka Dénes tanító 1.b
Ipacs-Szabóné Radics Éva tanító                
Bertáné Kéri Katalin tanító 1.c
Miklósné Szeleczki Éva tanító angol
Bojtos Béláné tanító 1.d
Csehné Nagy Angéla Emese tanító
Pólik Anita tanító 1.e
Nagy Irén tanító
Lestár Katalin tanító 2.a
Homoki-Szabóné Göbölyös Julianna Erzsébet tanító 2.b
Veszelszkiné Nagy Erika tanító
Hagerné Terenyi Rita Erzsébet tanító 2.c
Kósáné Háry Petra tanító
Kulcsárné Halasi Ágnes tanító 2.d
Lestár Tamara tanító
Molnár Gabriella tanító 3.a
Braunitzer Nikolett tanító
Sárközi Zsuzsanna Katalin tanító 3.b
Kuruczné Bodor Éva tanító
Gacsalné Sándor Csilla tanító 3.c
Kéri Tiborné tanító
Nagyné Orlov Mariann tanító 3.d
Fekete Kinga Éva tanító
Kovácsné Szegedi Mária Anikó tanító 4.a
Szilaj Katalin tanító 4.b
Balogh Ágnes tanító
Földháziné Utasi Ilona Brigitta tanító 4.c
Gábris Imre Endre tanító
Czigány Mária tanító 4.d
Polgár Katalin Ildikó tanító
Babai Veronika tanító mozgásterápia
Mártáné Káré Csilla tanító fejlesztő pedagógus
Jegyes-Molnár Terézia tanító-gyógypedagógus
Kiss Lászlóné Sachinger Tünde tanító, fejlesztőpedagógus
Kovács János tanító-testnevelés
Szemánné Nagy Gizella tanító eltérő tantervű 1-5
 

Felső tagozat:
Pedagógus neve  
 
Osztályfőnök
Kacskóné Antóni Katalin testnevelés 5.a
Adonyi Gabriella Erzsébet angol-kémia-biológia 5.b
Nagyné Balogh Mária matematika-technika 5.c
Parázsóné Adamecz Andrea tanító-magyar 5.d
Gazdagné Szabó Veronika magyar-történelem 5.e
Lenkóné Nagy Andrea angol 5.f
Kovács Edit magyar-történelem 6.a
Drabantné Gyurgyik Györgyike magyar-angol 6.b
Kontra Attila földrajz-történelem 6.c
Kővágóné Kálmán Klára történelem 6.d
Berta István ének-zene-karvezetés-mozgóképkultúra és médiaismeret 6.e
Takács Ildikó biológia-testnevelés 7.a
László Ildikó Márta magyar-könyvtárpedagógus 7.b
Gajdácsi Ákosné matematika-fizika 7.c
Besenyi Márta Katalin matematika-testnevelés 7.d
Juhász Mária matematika-angol 8.a
Sápiné Aczél Ágnes magyar-orosz-német 8.b
Kelemenné Barta Ágnes Edit magyar 8.c
Barna Beáta Ilona matematika-technika, számítástechnika 8.d
Balda Beatrix biológia-technika 8.e
Avar György testnevelés
Csépányi Rita biológia-földrajz-technika
Gajdácsi Ákos matematika-fizika
Gevicser Endre Gyula rajz-képzőművész-szobrász
Gilyán Erika matematika-fizika-informatika
Horváth Sándor matematika-informatika
László Gergely számítástechnika-mozgóképkultúra és médiaismeret
Makainé Simony Renáta fejlesztő pedagógus
Mencel Mónika Szabina német-testnevelés
Móra Ferenc orosz-testnevelés
Nagy Erzsébet Klára tanító-angol
Pósfay Péterné magyar-ének
Dr.Ráczné Karikó Rita iskolapszichológus
Ruzsonyi Gáborné tanító-informatika
Sápi Tiborné magyar-ének
Dr. Svébisné Mészáros Magdolna matematika-kémia
Szántó Gabriella tanító-gyógypedagógus eltérő tantervű 6-8
Szekeres László testnevelés
Szládik Alíz történelem-földrajz
Tettey Robert Kofi biológia-földrajz
Vég Erzsébet angol
Veszelszki Erzsébet testnevelés
 

Pedagógiai munkát segítő munkatársak:
Név Munkakör
Bujdosó-Járomi Zsuzsanna pedagógiai asszisztens
Farkas Anita pedagógiai asszisztens
Gregus Erzsébet iskolatitkár
Kiss Annamária pedagógiai asszisztens
Tormásiné Murinai Csilla gyógypedagógiai asszisztens
Turupuli Klára iskolatitkár
 
Urbán Miklós
 
rendszergazda
Veszelszkiné Bitai Judit pedagógiai asszisztens
 

Technikai dolgozók:
Név Munkakör
Dani Istvánné portás
Danics Márta takarító
Farkas Erzsébet takarító
Fedacsek Anna takarító
Gombkötő Terézia takarító
Gyurgyik Gyuláné takarító
Hertling Ibolya takarító
Kasza József Antalné portás
Mizsei Sándorné takarító
Nagy László Józsefné takarító
Pallaga János Andrásné takarító
Pető József karbantartó
Rubosné Bódis Éva takarító
Tomási István karbantartó
Tüzesné Guttyán Zsuzsanna gondnok

 
 

Facebook

Weboldal készítés: uniti.huKövess minket Facebookoninfo@lajosmizseiskola.hu - © Minden jog fentartva - honlap adatok