Sikerünk a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen

Hagyományainkhoz híven az idei tanévben is iskolánk több diákja vett részt a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján. Tanulóink szépen teljesítettek, de közülük  a 6. évfolyam csapata szerepelt a legeredményesebben.
A csapat tagjai név szerint: Czigány Dániel, Csontos Letícia, Jáger Alexa, Rónay Csanád iskolánk 6.b osztályos tanulói.
A díjkiosztó ünnepségen derült ki, melyre Bács-Kiskun megyéből az első hat helyezett kapott meghívást, hogy megyénk 6. évfolyamos diákjai közül ők állhatnak a dobogó legfelső fokára és képviselhetik évfolyamukat az országos megmérettetésen.
2018. december 8-án került megrendezésre Budapesten a Baár-Madas Református Gimnáziumban az országos forduló. Diákjaink itt is tanúbizonyságot tettek felkészültségükről, tudásukról, ugyanis az országos 10. helyet sikerült megszerezniük.
Felkészítő tanár: László Ildikó
Gratuláció illeti őket teljesítményükért és csapatmunkájukért.