Szendvics és salátakészítő verseny

Az október 12-én megrendezett Családi nap keretein belül szendvics és salátakészítő versenyt rendeztünk az iskolánk felsős tanulói számára.
A cél az volt, hogy közösen készítsenek el olyan szendvicset és a hozzá illő salátát, amit szívesen elfogyasztanak, és egészséges alapanyagokból készítenek el.
A lázas munka meghozta a gyümölcsét, ötletes, finom, kreatív alkotások kerültek ki a gyerekek keze alól. A háromtagú zsűrinek: Perczel Vilmosné/Pötyi néninek, az iskolánk büfésének, Tettey Róbert Kofi, technika szakos tanárnak, Sápi Tibor alpolgármesternek, nem volt könnyű dolga kiválasztani a legszebb , legfinomabb alkotásokat.
Végül ezek az eredmények születtek:

5.-6. évfolyam: 1. 6. b osztály                        7.-8. évfolyam:       1. 8.a osztály
                         2. 5. d osztály                                                       2. 7. e osztály
                         3. 6. f osztály                                                        3. 8.b osztály

A gyerekek szerint ez egy jó verseny volt, közösen  dolgozhattak, a fantáziájukat, a kreativitásukat használhatták fel, és a végén közösen fogyaszthatták el a remekműveiket.
                                                                 Sápiné Aczél Ágnes
                                                                  Műv. munk. vez.