Belépés
Aktuális

FELHÍVÁS

2019-03-14
Adminisztrátor
10
Felhívás a Kecskeméti Tankerületi Központ fenntartásában működő általános iskolákba történő beíratásra

Hit- és erkölcstan tájékoztató

2019-02-20
Adminisztrátor
55

Iskolai jótékonysági bál 2019

2019-01-15
Adminisztrátor
169

Matematika háziverseny

2018-11-21
Adminisztrátor
126

Meghívó

2018-11-07
Adminisztrátor
143
MEGHÍVÓ A LAJOSMIZSEI FEKETE ISTVÁN SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZERETETTEL VÁRJA A NAGYCSOPORTOS GYEREKEKET ÉS HOZZÁTARTOZÓIKAT BEISKOLÁZÁSI PROGRAMJAIRA!

Papírgyűjtés

2018-10-20
Adminisztrátor
186

Tájékoztató

2018-10-18
Adminisztrátor
187

Bolyai Matematika Csapatverseny

2018-09-05
Adminisztrátor
217
Iskolánk tanulói közül 4 fős csapatok jelentkezését várjuk a versenyre 2018. szeptember 14-ig a tanítóknál, szaktanároknál.

Tájékoztatás a szülők részére

2018-08-18
Adminisztrátor
2
648

Papírgyüjtés

2018-06-01
Adminisztrátor
251
Az iskola a hagyományokhoz híven idén is megrendezi a PAPÍRGYŰJTÉST!

Nyári napközi felmérés

2018-05-29
Adminisztrátor
1
260

Gyermekekért Plusz Alapítvány

2018-05-18
Adminisztrátor
249

Futófesztivál 2018

2018-05-15
Adminisztrátor
625

Jótékonysági bál

2018-02-10
Adminisztrátor
607

Felhívás

2017-12-05
Adminisztrátor
370
IDŐPONT VÁLTOZÁS: TÉRÍTÉSI  DÍJ PÓTBEFIZETÉS 
Sulinet hírmagazin

Kulturlális forradalom az osztályteremben

Wed, 20 Mar 2019 08:50:00 GMT
Mi is az Europeana? Virtuális Múzeum vagy Európa Kollektív Emlékezete?

Rekord az EU Code Week-en!

Tue, 26 Feb 2019 07:00:00 GMT
Az Euróai Biztosság által támogatott EU Code Week 2018-ban rekordot döntött a több mint 43 000 eseménnyel és a 2,7 millió résztvevővel.

A digitális pedagógia varázslatos világa

Mon, 25 Feb 2019 07:00:00 GMT
Az eTwinning Magyarországi Szolgáltató Pontja 2018 tavaszán is változatos témájú webináriumok keretében nyújt szakmai továbbképzési lehetőségeket.

Még több tudomány, új magyar nyelvű források

Fri, 22 Feb 2019 14:59:00 GMT
Mi az az asztroköltészet? Hogyan illusztráljuk az évszakok váltakozását egy narancs segítségével? Mi a matematika és a filmek közötti kapcsolat?

eTwinning Szeminárium Máltán

Fri, 22 Feb 2019 07:00:00 GMT
Az eTwinning Máltai Szolgáltató Pontja szakmai továbbképző és partnerkereső találkozót szervez Máltán.

Személyre szabott tanulás és egyetemes tervezés

Mon, 18 Feb 2019 16:25:00 GMT
A pedagógusok az egyetemes tervezés alapelveit jól tudják hasznosítani a személyre szabott tanulásban és tanításban, a tanulói önállóság támogatásában

BETT SHOW 2019 I.

Thu, 14 Feb 2019 07:00:00 GMT
A londoni Bett Show az egyik legjelentősebb oktatási kiállítás.

BETT SHOW 2019 II.

Thu, 14 Feb 2019 07:00:00 GMT
A tanítást segítő eszközök között nem pusztán szórakoztató robotokat vagy aktív tanulásra ösztönző színes eszközöket találunk.

BETT SHOW 2019 III.

Thu, 14 Feb 2019 07:00:00 GMT
A Bett Show színes világában nehéz lenne rangsorolni, hiszen annyi szempont érvényesülhet, hogy melyik a legmodernebb, a legkidolgozottabb...

Ők a Sulinetwork-díj nyertesei 2019-ben

Wed, 13 Feb 2019 18:22:00 GMT
2019. február 12-én az Oktatási Hivatal IV. Országos Szaktanácsadói Konferenciáján került sor az Sulinetwork-díjak átadására.

Tanórán kívüli elfoglaltságok

2017-03-30
Adminisztrátor
979

Tanórán kívüli foglalkozások: alsó tagozat  2015/2016

 

Ssz.

Pedagógus

Foglalkozás neve

Idő

Célcsoport

1.

Bojtos Béláné

Társasjáték

hétfő: 14 óra

3. évf.

2.

Kocsis Réka

Nyelvészkedő

szerda: 14 óra

3. bcde

3.

Veszelszkiné Nagy Erika

Okosodó (matemat.)

kedd: 14 óra

4. bcde

4.

Kuruczné Bodor Éva

Számoljunk!

szerda: 14 óra

1.bcd

5.

Dajka Dénes

Számok birodalmában

kedd: 15 óra

3.a 4.a

6.

Csehné Medve Erika

Szivárvány

szerda: 14 óra

3. bcde

7.

Csehné Medve Erika

Ügyes kezek

szerda: 15 óra

3.bcde

8.

Földháziné Utasi Ilona

Kreatív szakkör

hétfő: 14 óra

2. cd

9.

Kovácsné Szegedi Mária

Mese-mese mátka

kedd: 13 óra

2.a

10.

Gábris Imre

Furulya

kedd: 15 óra

3. b

11.

Gacsalné Sándor Csilla

„Der,die,das”

szerda: 14 óra

1.bcd

12.

Czigány Mária

Számoljunk!

szerda: 15 óra

3. acde

13.

Gacsalné Sándor Csilla

Eszterlánc

csütörtök: 15 óra

1.bcd

14.

Kocsis Réka

Játékosan németül

csütörtök: 14 óra

4. bcde

15.

Polgár Katalin

Origami

kedd: 14 óra

2. d

16.

Kéri Tiborné

Egyszer volt…

hétfő: 15 óra

1.c

17.

Földháziné Utasi Ilona

Ábrázolás

szerda: 14 óra

2. cd

18.

Kéri Tiborné

Sakkpalota

kedd: 14 óra

1.d

19.

Kovács János

Tömegsport

hétfő: 14 óra

1.bcd

20.

Kovács János

Tömegsport

hétfő: 15 óra

4. bcde

21.

Kovács János

Tömegsport

csütörtök: 14 óra

2.bcd

22.

Kovács János

Tömegsport

csütörtök: 15 óra

3. bcde

 

Tanórán kívüli foglalkozások: felső tagozat  2015/2016

 
sz. Pedagógus Szakkör neve Időpont Terem
1. Sápi Anikó Környezetvédelmi szakkör A hét hétfő 6-7. óra 17
2. Berta István Énekkar csütörtök 14.00 23
3. Sápiné Aczél Ágnes Versenyre felkészítő szerda 7. óra 12
4. Mecel Mónika Német szakkör szerda 13.45-14.30 9
5. Drabantné Gyurgyik Györgyike Nyelv vizsgára felkészítő szerda 13.45-14.30 11
6. Adonyi Gabriella Angol nyelvű filmklub hétfő 7. óra 8
7. László Gergely Informatika hétfő 14.00-14.45 K.26
8. Pósfay Péterné Tanuljunk tanulni hétfő 14.00-14.45 19
9. Pósfay Péterné Korrepetálás 5. évf.  szerda 6. óra 19
10. Parázsóné Adamecz Andrea Korrepetálás 7. évf. hétfő 7. óra 4
11. Parázsóné Adamecz Andrea A tanulás tanulása szerda 7. óra 4
12. Kovács Edit Színjátszó csütörtök 8 . óra 15
13. Kovács Edit Felvételi előkészítő hétfő 13.40-14.25 15
14. Kelemenné Barta Ágnes Felvételi előkészítő hétfő 7. óra 22
15. Kelemenné Barta Ágnes Versenyre felkészítő szerda 7. óra 22
16. Kelemenné Barta Ágnes Korrepetálás 8. évf. kedd 7. óra 22
17. Gazdagné Szabó Veronika Versenyre felkészítő hétfő 14.00-14.45 1
18. Tóthné Maráczi Ágnes Korrepetálás 6. évf. szerda 6. óra 5
19. Szappanos Csilla Társasjáték csütörtök 7. óra 1
20. Juhász Mária Korrepetálás 6. évf. szerda 7. óra 14
21. Gilyán Erika Korrepetálás 8. évf. kedd 7. óra K.25
22. Svébisné Mészáros Magdolna Korrepetálás 5. évf.  szerda 6. óra 7
23. Svébisné Mészáros Magdolna Felvételi előkészítő csütörtök 6. óra 7
24. Besenyi Márta Logarléc péntek 14.15-15.00 18
25. Besenyi Márta Számolunk veled péntek 13.45-14.30 18
26. Barna Beáta Logi matek hétfő 15.00-16.00 21
27. Nagyné Balogh Mária Korrepetálás 7. évf. szerda 8. óra 20
28. Nagyné Balogh Mária Felvételi előkészítő péntek 7. óra 20
29. Kapots Ildikó Rajz kedd 14.00-15.30 23
35. Kontra Attila DÖK szakkör kedd 15.00-16.30 A hét 22

Facebook

Weboldal készítés: uniti.huKövess minket Facebookoninfo@lajosmizseiskola.hu - © Minden jog fentartva - honlap adatok