Belépés
Aktuális

Meghívó

2018-11-07
Adminisztrátor
22
MEGHÍVÓ A LAJOSMIZSEI FEKETE ISTVÁN SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZERETETTEL VÁRJA A NAGYCSOPORTOS GYEREKEKET ÉS HOZZÁTARTOZÓIKAT BEISKOLÁZÁSI PROGRAMJAIRA!

Papírgyűjtés

2018-10-20
Adminisztrátor
45

Tájékoztató

2018-10-18
Adminisztrátor
63

Bolyai Matematika Csapatverseny

2018-09-05
Adminisztrátor
100
Iskolánk tanulói közül 4 fős csapatok jelentkezését várjuk a versenyre 2018. szeptember 14-ig a tanítóknál, szaktanároknál.

Tájékoztatás a szülők részére

2018-08-18
Adminisztrátor
2
364

Papírgyüjtés

2018-06-01
Adminisztrátor
174
Az iskola a hagyományokhoz híven idén is megrendezi a PAPÍRGYŰJTÉST!

Nyári napközi felmérés

2018-05-29
Adminisztrátor
1
166

Gyermekekért Plusz Alapítvány

2018-05-18
Adminisztrátor
142

Futófesztivál 2018

2018-05-15
Adminisztrátor
471

Jótékonysági bál

2018-02-10
Adminisztrátor
437

Felhívás

2017-12-05
Adminisztrátor
257
IDŐPONT VÁLTOZÁS: TÉRÍTÉSI  DÍJ PÓTBEFIZETÉS 

Étkezési díj befizetés

2018-09-27
Adminisztrátor
728
Felhívás!

Te szedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért!

2017-09-15
Adminisztrátor
271

XXVIII. Zrínyi Ilona matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
302

Internetes matematikaverseny

2017-09-05
Adminisztrátor
310
Sulinet hírmagazin

Milyen a jövő osztályterme?

Wed, 07 Nov 2018 18:57:00 GMT
A jövő osztályterméről gondolkodva mindenkinek más és más jut az eszébe.

Minden tizedik iskola csatlakozott a Code Week-hez

Tue, 30 Oct 2018 15:37:00 GMT
Minden eddiginél többen vettek részt idén a Code Week-en.

eTwinning Magyarország Verseny és Gyereknap 2018

Thu, 25 Oct 2018 09:58:00 GMT
Az eTwinning Magyarországi Szolgáltató Pont minden év őszén megrendezi az eTwinning Magyarország Versenyt...

Jövő osztályterme képzési kínálat 2019-re

Thu, 18 Oct 2018 11:43:00 GMT
A European Schoolnet a Jövő Osztályterme koncepcióhoz kapcsolódó, fizetős tréningeket hirdet 2019-re.

eTwinning Hetek Pályázat

Wed, 17 Oct 2018 17:39:00 GMT
Az eTwinning program keretein belül megrendezett eTwinning Hetek programjaiban a Magyarországi Szolgáltató Pont is közreműködik.

FCL, sulik, Portugália 3.

Fri, 12 Oct 2018 18:57:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

FCL, sulik, Portugália 2.

Fri, 12 Oct 2018 18:51:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

FCL, sulik, Portugália 1.

Fri, 12 Oct 2018 13:05:00 GMT
Mit is takar az FCL koncepció? Hogyan néz ki a Jövő Osztályterme Portugáliában?

Az ENABLE program pilot szakasza lezárult

Mon, 08 Oct 2018 12:19:00 GMT
Hazánkban az Oktatási Hivatal Sulinet osztálya koordinálja a nemzetközi ENABLE antibullying program hazai adaptációs munkáit.

A projekttervezés és megvalósítás trükkjei

Fri, 21 Sep 2018 07:17:00 GMT
Németh Zoltánné Katalin, a Közép-Magyarországi régió eTwinning nagykövete gyűjtött össze néhány hasznos tapasztalatot és tippet.

Tanórán kívüli elfoglaltságok

2017-03-30
Adminisztrátor
843

Tanórán kívüli foglalkozások: alsó tagozat  2015/2016

 

Ssz.

Pedagógus

Foglalkozás neve

Idő

Célcsoport

1.

Bojtos Béláné

Társasjáték

hétfő: 14 óra

3. évf.

2.

Kocsis Réka

Nyelvészkedő

szerda: 14 óra

3. bcde

3.

Veszelszkiné Nagy Erika

Okosodó (matemat.)

kedd: 14 óra

4. bcde

4.

Kuruczné Bodor Éva

Számoljunk!

szerda: 14 óra

1.bcd

5.

Dajka Dénes

Számok birodalmában

kedd: 15 óra

3.a 4.a

6.

Csehné Medve Erika

Szivárvány

szerda: 14 óra

3. bcde

7.

Csehné Medve Erika

Ügyes kezek

szerda: 15 óra

3.bcde

8.

Földháziné Utasi Ilona

Kreatív szakkör

hétfő: 14 óra

2. cd

9.

Kovácsné Szegedi Mária

Mese-mese mátka

kedd: 13 óra

2.a

10.

Gábris Imre

Furulya

kedd: 15 óra

3. b

11.

Gacsalné Sándor Csilla

„Der,die,das”

szerda: 14 óra

1.bcd

12.

Czigány Mária

Számoljunk!

szerda: 15 óra

3. acde

13.

Gacsalné Sándor Csilla

Eszterlánc

csütörtök: 15 óra

1.bcd

14.

Kocsis Réka

Játékosan németül

csütörtök: 14 óra

4. bcde

15.

Polgár Katalin

Origami

kedd: 14 óra

2. d

16.

Kéri Tiborné

Egyszer volt…

hétfő: 15 óra

1.c

17.

Földháziné Utasi Ilona

Ábrázolás

szerda: 14 óra

2. cd

18.

Kéri Tiborné

Sakkpalota

kedd: 14 óra

1.d

19.

Kovács János

Tömegsport

hétfő: 14 óra

1.bcd

20.

Kovács János

Tömegsport

hétfő: 15 óra

4. bcde

21.

Kovács János

Tömegsport

csütörtök: 14 óra

2.bcd

22.

Kovács János

Tömegsport

csütörtök: 15 óra

3. bcde

 

Tanórán kívüli foglalkozások: felső tagozat  2015/2016

 
sz. Pedagógus Szakkör neve Időpont Terem
1. Sápi Anikó Környezetvédelmi szakkör A hét hétfő 6-7. óra 17
2. Berta István Énekkar csütörtök 14.00 23
3. Sápiné Aczél Ágnes Versenyre felkészítő szerda 7. óra 12
4. Mecel Mónika Német szakkör szerda 13.45-14.30 9
5. Drabantné Gyurgyik Györgyike Nyelv vizsgára felkészítő szerda 13.45-14.30 11
6. Adonyi Gabriella Angol nyelvű filmklub hétfő 7. óra 8
7. László Gergely Informatika hétfő 14.00-14.45 K.26
8. Pósfay Péterné Tanuljunk tanulni hétfő 14.00-14.45 19
9. Pósfay Péterné Korrepetálás 5. évf.  szerda 6. óra 19
10. Parázsóné Adamecz Andrea Korrepetálás 7. évf. hétfő 7. óra 4
11. Parázsóné Adamecz Andrea A tanulás tanulása szerda 7. óra 4
12. Kovács Edit Színjátszó csütörtök 8 . óra 15
13. Kovács Edit Felvételi előkészítő hétfő 13.40-14.25 15
14. Kelemenné Barta Ágnes Felvételi előkészítő hétfő 7. óra 22
15. Kelemenné Barta Ágnes Versenyre felkészítő szerda 7. óra 22
16. Kelemenné Barta Ágnes Korrepetálás 8. évf. kedd 7. óra 22
17. Gazdagné Szabó Veronika Versenyre felkészítő hétfő 14.00-14.45 1
18. Tóthné Maráczi Ágnes Korrepetálás 6. évf. szerda 6. óra 5
19. Szappanos Csilla Társasjáték csütörtök 7. óra 1
20. Juhász Mária Korrepetálás 6. évf. szerda 7. óra 14
21. Gilyán Erika Korrepetálás 8. évf. kedd 7. óra K.25
22. Svébisné Mészáros Magdolna Korrepetálás 5. évf.  szerda 6. óra 7
23. Svébisné Mészáros Magdolna Felvételi előkészítő csütörtök 6. óra 7
24. Besenyi Márta Logarléc péntek 14.15-15.00 18
25. Besenyi Márta Számolunk veled péntek 13.45-14.30 18
26. Barna Beáta Logi matek hétfő 15.00-16.00 21
27. Nagyné Balogh Mária Korrepetálás 7. évf. szerda 8. óra 20
28. Nagyné Balogh Mária Felvételi előkészítő péntek 7. óra 20
29. Kapots Ildikó Rajz kedd 14.00-15.30 23
35. Kontra Attila DÖK szakkör kedd 15.00-16.30 A hét 22

Facebook

Weboldal készítés: uniti.huKövess minket Facebookoninfo@lajosmizseiskola.hu - © Minden jog fentartva - honlap adatok