A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségei

A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségei
 
Név Foglalkozás neve Foglalkozás időpontja Foglalkozás helye
Adonyi Gabriella Palotás péntek A hét 7.- 8. óra, B hét 7. óra 8. terem
Babai Veronika
 
Kosárpalánta 3. évf. hétfő 7. óra és szerda 7. óra Sportcsarnok
Kosárpalánta 1-2. évf. kedd 7. óra és csütörtök 7. óra Sportcsarnok
Balda Beatrix Környezetvédelem hétfó B hét 6. óra 17. terem
Besenyi Márta Felvételi felkészítő péntek 7. óra 18. terem
Bojtos Béláné Társasjáték csütörtök 7. óra K 4
Czigány Mária Tömegsport 1.évf. hétfő 7. óra Sportcsarnok
Csehné Medve Erika Kézműves szakkör kedd 7. és 8. óra K9
Dajka Dénes Matematika szakkör 2. évf. szerda 6. óra K13
Matematika szakkör 3.a c hétfő és kedd 6.óra K13
Daróczi-Dajka Andrea Mese szakkör hétfő 7. óra K9
Drabantné Gyurgyik Györgyike Nyelvvizsgára felkészítő csütörtök 8. óra 11. terem
Földháziné Utasi Ilona Színkavalkád csütörtök 7. óra K8
Gábris Imre Furulya szakkör hétfő 7. óra K6
Gazdagné Szabó Veronika Versenyre fel szerda 7. óra 1. terem
Gevicser Endre Színes hétfő 7. óra K26 terem
Göblyös Julianna Matematika szakkör 3.b d hétfő 7. óra és szerda 6. óra K2
Horváth-Fekete Kinga Tömegsport kedd 8. óra Kis tornaterem
Horváth Sándor Felvételi felkészítő péntek 7. óra 7. terem
Kacskóné Antóni Katalin Torna, akrobatika (Tömegsport) hétfő 7. óra Sportcsarnok
Szabadidős játékok (Tömegsport) Kedd 7. óra Sportcsarnok
Kosárlabda (Tömegsport) csütörtök 7. óra Sportcsarnok
Kelemenné Barta Ágnes Felvételi felkészítő péntek 7. óra 22. terem
Korrepetálás péntek 6. óra 20. terem
Kósáné Háry Petra Kis énekkar kedd és szerda 6. óra Díszterem
Zeng az ének csütörtök és péntek 6.óra Díszterem
Kovács Edit Helytörténet hétfő 7. óra 15. terem
Kovács János Tömegsport csütörtök 7. és 8. óra Sportcsarnok
Kovácsné Szegedi Mária Mese-mese mátka hétfő és csütörtök 7. óra K10
Kuruczné Bodor Éva Matematika szakkör 4.évf hétfő 7. óra és  8. óra Gépállomás
Lenkóné Nagy Andrea Angol szakkör szerda 7. óra 16. terem
Mencel Mónika Német korrepetálás hétfő 7. óra 9. terem
Német szakkör kedd 7. óra 9. terem
Molnár Andrea Bevezetés a német nyelvbe kedd és szerda 7. óra K14
Játékos matematika kedd és szerda 6. óra K10
Nagyné Balogh Mária Abakusz kedd 7 óra 20. terem
  Varázsceruza kedd 7., 8. óra K5
Pósfay Péterné Korrepetálás hétfő 7. óra 19. terem
Sápiné Aczél Ágnes Német szakkör csütörtök 7. óra 12. terem
Szekeres László Tömegsport csütörtök 7. óra Sportcsarnok
Tarnói Zsoltné Angol korrepetálás péntek 6. óra 14. terem
Angol szakkör kedd 7.- 8. óra 6. terem
 
 

Legfrissebb híreink

2019-05-06
2019-02-20
2018-11-21
2018-11-07

Kapcsolat