Alkalmazottak

Pedagógusaink
2021/2022

 

Vezetőség:

Név Beosztás
Plichta Ildikó intézményvezető, gyógypedagógus, tanító
Balogh Ágnes intézményvezető-helyettes, tanító
Marton Mariann intézményvezető-helyettes, magyar nyelv és irodalom szak, tanító
Szappanos Csilla intézményvezető-helyettes, történelem – angol nyelv szak



Alsó tagozat:
Pedagógus neve


 
Osztályfőnök
Ipacs - Szabóné Radics Éva tanító 1.a
Almásiné Iványosi-Szabó Mariann tanító
 
Dajka Dénes tanító 1.b
Polgár Katalin tanító
 
Bojtos Béláné tanító 1.c
Csehné Nagy Angéla Emese tanító
 
Csehné Medve Erika tanító 1.d
Kispálné Hasur Zita tanító
 
Kulcsárné Halasi Ágnes tanító 2.a
Lestár Tamara tanító
 
Göblyös Julianna tanító 2.b
Lestár Katalin tanító
 
Veszelszkiné Nagy Erika tanító 2.c
Palya Szilvia tanító
 
Balogh Evelin tanító 2.d
Kiss Annamária tanító
 
Janovics Edina tanító 3.a
Hagerné Terenyi Rita tanító 3.b
Országh Eszter tanító
Kéri Tiborné tanító 3.c
Nagyné Orlov Mariann tanító 3.d
Miklósné Szeleczki Éva tanító – angol nyelv
 
Sándor Csilla tanító 3.e
Kuruczné Bodor Éva tanító 4.a
Wenczel Lajosné tanító
 
Szilaj Katalin tanító 4.b
Gábris Imre tanító 4.c
Borbély Bernadett tanító
 
Kovácsné Szegedi Mária tanító 4.d
Kósáné Háry Petra tanító
 
Kiss Lászlóné Sachinger Tünde tanító-fejlesztőpedagógus eltérő tantervű tagozat 1-4.
Kósa Attila testnevelés- etika
 
Szabó Bernadett tanító-fejlesztőpedagógus
 
Szemánné nagy Gizella tanító eltérő tantervű tagozat 5-8.
Kovács János tanító-testnevelés
 
Vargáné Fenyvesi Erzsébet tanító-fejlesztő pedagógus
 


Felső tagozat:
Pedagógus neve


 
Osztályfőnök
Kovács Edit magyar nyelv és irodalom- történelem 5.a
Nagyné Balogh Mária matematika-technika 5.b
Kacskóné Antóni Katalin testnevelés 5.c
Adonyi Gabriella angol nyelv-kémia-biológia- természetismeret 5.d
Veszelszki Erzsébet testnevelés 5.e
Berta István ének-zene-karvezetés-mozgóképkultúra és médiaismeret 6.a
Kontra Attila földrajz-történelem-kémia 6.b
Kővágóné Kálmán Klára történelem- informatika- etika 6.c
Drabantné Gyurgyik Györgyike magyar nyelv és irodalom-angol nyelv 6.d
Lóczi Imre informatika 7.a
László Ildikó magyar nyelv és irodalom-könyvtár 7.b
Barna Beáta matematika-technika- informatika 7.c
Besenyi Márta testnevelés-matematika 7.d
Szekeres László testnevelés 8.a
Balda Beatrix biológia-technika- etika-természetismeret 8.b
Szládik Alíz földrajz-történelem 8.c
Marton Mariann int.vez. helyettes 8.d
Andróczki Edit Mariann angol nyelv- történelem
 
Avar György testnevelés
 
Gilyán Erika matematika-fizika-informatika
 
Horváth Sándor matematika-informatika
 
Mencel Mónika német nyelv-testnevelés
 
Móra Ferenc orosz nyelv-testnevelés
 
Nagy Erzsébet angol nyelv
 
Patkós Győző földrajz – rajz
 
Pósfay Péterné magyar nyelv és irodalom-ének-etika
 
Sápiné Aczél Ágnes német nyelv
 
Szappanos Csilla iskolapszichológus
 
Tamási Petra magyar nyelv és irodalom - történelem
 
Tettey Robert Kofi biológia-földrajz- technika-természetismeret
 
Tóth György tanító-informatika
 
Tóthné Maráczi Ágnes angol nyelv
 



Pedagógiai munkát segítő munkatársak:
Név Munkakör
Bujdosó-Járomi Zsuzsanna pedagógiai asszisztens
Farkas Anita pedagógiai asszisztens
Gyurgyik Lilla pedagógiai asszisztens
Kiss Nikolett Krisztina pedagógiai asszisztens
Kurucz Edina iskolatitkár
Mohl Györgyi pedagógiai asszisztens
Tormásiné Murinai Csilla gyógypedagógiai asszisztens
Turupuli Klára iskolatitkár
Urbán Miklós rendszergazda
Veszelszki Boglárka pedagógiai asszisztens
Bitai Judit pedagógiai asszisztens



Technikai dolgozók:
Név Munkakör
Bujdosó Tünde takarító
Dani Istvánné portás
Danics Márta takarító
Farkas Erzsébet takarító
Fedacsek Anna takarító
Gombkötő Terézia takarító
Hertling Ibolya takarító
Kasza József Antalné portás
Kovács Katalin takarító
Mizsei Sándorné takarító
Nagy László Józsefné takarító
Oláh Sándor karbantartó
Rubosné Bódis Éva takarító
Tormási István karbantartó