Egy jó kis délután a „PG-ben”

2017. november 16-án Kiskunfélegyházára látogattunk egy német csapatversenyre a Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi PG Tagintézményébe. Iskolánkat egy nyolcadik évfolyamos csapat képviselte, melyet a 8. B és 8. D osztályos, emelt szintű németet tanuló diákok kiválóságai, Deák Luca, Káposztás Lili, Lehoczky Fruzsina alkotott.
A megmérettetésen több, különböző feladattípus várt a résztvevő csapatokra. Ezek mindegyike a képességek és ismeretek (olvasott, hallott szövegértés, kreativitás, nyelvtani, illetve a német nyelvű országokkal kapcsolatos ismeretek) sokrétű tárházát vetítette eléjük.
A lányok kitettek magukért, az előkelő harmadik helyen végeztek, amelyhez az Idegen Nyelvi Munkaközösség ezúton is szívből gratulál a lányoknak! J
A versenyen jól érezték magukat, kellemes hangulatban töltötték el a délutánt és pozitív élményekkel tértek haza.
További sok sikert kívánunk Nekik a jövőben is!