Pedagógusok 2018/2019

Pedagógusaink
2018/2019
 
 Vezetőség:

Név Beosztás
Plichta Ildikó intézményvezető, gyógypedagógus, tanító
Kálmán Éva intézményvezető-helyettes, tanító
Marton Mariann intézményvezető-helyettes, magyarnyelv és irodalom szak, tanító
Szappanos Csilla intézményvezető-helyettes, történelem – angol szak
 
Alsó tagozat:
Pedagógus neve  
 
Osztályfőnök
Miklósné Szeleczki Éva tanító 1.a
Czigány Mária tanító  
Szilaj Katalin tanító 1.b
Balogh Ágnes tanító                
Földháziné Utasi Ilona Brigitta tanító 1.c
Gábris Imre Endre tanító  
Kovácsné Szegedi Mária Anikó tanító 1.d
Molnár Andrea tanító  
Daróczi-Dajka Andrea tanító 2.a
Csehné Medve Erika tanító  
Dajka Dénes tanító 2.b
Ipacs-Szabóné Radics Éva tanító  
Bertáné Kéri Katalin tanító 2.c
Pogár Katalin tanító  
Bojtos Béláné tanító 2.d
Csehné Nagy Angéla Emese tanító  
Nagy Irén tanító 2.e
Balla Viktória tanító  
Lestár Katalin tanító 3.a
Veszelszkiné Nagy Erika tanító 3.b
Göblyös Julianna tanító  
Hagerné Terenyi Rita tanító 3.c
Kósáné Háry Petra tanító  
Kulcsárné Halasi Ágnes tanító 3.d
Retkes Evelin tanító  
Molnár Gabriella tanító 4.a
Kuruczné Bodor Éva tanító 4.b
Sárközi Zsuzsanna Katalin tanító  
Kéri Tiborné tanító 4.c
Gacsalné Sándor Csilla tanító  
Nagyné Orlov Mariann tanító 4.d
Horváth-Fekete Kinga Éva tanító  
Babai Veronika tanító mozgásterápia
Mártáné Káré Csilla tanító fejlesztő pedagógus
Jegyes-Molnár Terézia tanító-gyógypedagógus  
Kovács János tanító-testnevelés  
Szemánné Nagy Gizella tanító eltérő tantervű 1-8
 
Felső tagozat:
Pedagógus neve  
 
Osztályfőnök
Szekeres László testnevelés 5. a
Balda Beatrix biológia-technika- etika-természetismeret-tánc 5. b
Szládik Alíz történelem-földrajz 5. c
Csépányi Rita biológia-természetismeret-technika-földrajz 5. d
Kacskóné Antóni Katalin testnevelés 6. a
Adonyi Gabriella Erzsébet angol nyelv-kémia-biológia 6. b
Nagyné Balogh Mária matematika-technika 6. c
Kelemenné Barta Ágnes Edit magyar nyelv és irodalom 6. d
Gazdagné Szabó Veronika magyar nyelv és irodalom-történelem 6. e
Lenkóné Nagy Andrea angol nyelv 6. f
Kovács Edit magyar nyelv és irodalom-történelem 7. a
Drabantné Gyurgyik Györgyike magyar nyelv és irodalom-angol nyelv 7. b
Kontra Attila földrajz-történelem 7. c
Kővágóné Kálmán Klára történelem 7. d
Berta István ének-zene- hon- és népismeret- küzdelem és játék 7. e
Takács Ildikó biológia-testnevelés- küzdelem és játék 8.a
László Ildikó Márta magyar nyelv és irodalom-könyvtárpedagógus 8. b
Gajdácsi Ákosné matematika-fizika 8. c
Besenyi Márta Katalin matematika-testnevelés 8. d
Avar György testnevelés  
Barna Beáta Ilona matematika-technika, számítástechnika  
Gajdácsi Ákos matematika-fizika  
Gevicser Endre Gyula rajz-képzőművész-szobrász  
Gilyán Erika matematika-fizika-informatika  
Horváth Sándor matematika-informatika  
Juhász Mária matematika-angol nyelv  
Mencel Mónika Szabina német nyelv-testnevelés  
Móra Ferenc orosz nyelv-testnevelés  
Pósfay Péterné magyar nyelv és irodalom-ének  
Dr.Ráczné Karikó Rita iskolapszichológus  
Ruzsonyi Gáborné tanító-informatika  
Sápi Tiborné magyar nyelv és irodalom-ének  
Sápiné Aczél Ágnes magyar nyelv és irodalom-orosz nyelv-német nyelv  
Sarok Antalné magyar nyelv és irodalom-orosz nyelv  
Tarnói Zsoltné angol nyelv  
Taskó Péter tanító-angol nyelv  
Tettey Robert Kofi biológia-földrajz  
Turi Gabriella Klára magyar nyelv és irodalom  
Vargáné Fenyvesi Erzsébet fejlesztő pedagógus  
Veszelszki Erzsébet testnevelés  
 
 
 
 
Pedagógiai munkát segítő munkatársak:
Név Munkakör
Bujdosó-Járomi Zsuzsanna pedagógiai asszisztens
Farkas Anita pedagógiai asszisztens
Gregus Erzsébet iskolatitkár
Kiss Annamária pedagógiai asszisztens
Tormásiné Murinai Csilla gyógypedagógiai asszisztens
Turupuli Klára iskolatitkár
Urbán Miklós rendszergazda
Veszelszkiné Bitai Judit pedagógiai asszisztens
 
Technikai dolgozók:
Név Munkakör
Dani Istvánné portás
Danics Márta takarító
Farkas Erzsébet takarító
Fedacsek Anna takarító
Gombkötő Terézia takarító
Gyurgyik Gyuláné takarító
Hertling Ibolya takarító
Kasza József Antalné portás
Mizsei Sándorné takarító
Nagy László Józsefné takarító
Pallaga János Andrásné takarító
Pető József karbantartó
Rubosné Bódis Éva takarító
Tomási István karbantartó
Tüzesné Guttyán Zsuzsanna gondnok

 

Legfrissebb híreink

2019-05-06
2019-02-20
2018-11-21
2018-11-07

Kapcsolat