Pedagógusok 2019/2020

Pedagógusaink
2019/2020

Vezetőség:

Név Beosztás
Plichta Ildikó intézményvezető, gyógypedagógus, tanító
Kálmán Éva intézményvezető-helyettes, tanító
Marton Mariann intézményvezető-helyettes, magyarnyelv és irodalom szak, tanító
Szappanos Csilla intézményvezető-helyettes, történelem – angol szak



Alsó tagozat:
Pedagógus neve


 
Osztályfőnök
Molnár Andrea tanító 1.a
Tóth György tanító
 
Balogh Ágnes tanító 1.b
Sánta Zoltánné tanító
Kéri Tiborné tanító 1.c
Kispálné Hasur Zita tanító
 
Nagyné Orlov Mariann tanító 1.d
Miklósné Szeleczki Éva tanító
 
Gacsalné Sándor Csilla tanító 1.e
Czigány Mária tanító 2.a
Kuruczné Bodor Éva tanító
 
Szilaj Katalin tanító 2.b
Földháziné Utasi Ilona tanító 2.c
Gábris Imre tanító
 
Kovácsné Szegedi Mária tanító 2.d
Csehné Medve Erika tanító 3.a
Tóth Adél tanító
 
Dajka Dénes tanító 3.b
Ipacs - Szabóné RadicsÉva tanító
 
Polgár Katalin tanító 3.c
Némethné Kóka Erika tanító
 
Bojtos Béláné tanító 3.d
Csehné Nagy Angéla Emese tanító
 
Nagy Irén tanító 3.e
Lestár Katalin tanító 4.a
Göblyös Julianna tanító 4.b
Veszelszkiné Nagy Erika tanító
 
Hagerné Terenyi Rita tanító 4.c
Kósáné Háry Petra tanító
 
Kulcsárné Halasi Ágnes tanító 4.d
Retkes Evelin tanító
 
Jegyes-Molnár Terézia tanító-gyógypedagógus eltérő tantervű tagozat 1-4
Vágó Káré Csilla tanító eltérő tantervű tagozat 5-8
Gajdácsiné Csicsó Hedvig tanító fejlesztő
Kovács János tanító-testnevelés
 
Vargáné Fenyvesi Erzsébet tanító óraadó, fejlesztő



Felső tagozat:
Pedagógus neve


 
Osztályfőnök
Veszelszki Erzsébet testnevelés 5.a
László Ildikó magyar-könyvtár 5.b
Barna Beáta matematika-technika, számítástechnika 5.c
Besenyi Márta testnevelés-matematika 5.d
Osbáth Barna informatika szak 5.e
Szekeres László testnevelés 6.a
Balda Beatrix biológia-technika- etika-természetismeret-tánc 6.b
Szládik Alíz földrajz-történelem 6.c
Csépányi Rita biológia-természetismeret-technika-földrajz 6.d
Kacskóné Antóni Katalin testnevelés 7.a
Adonyi Gabriella angol nyelv-kémia-biológia 7.b
Nagyné Balogh Mária matematika-technika 7.c
Kelemenné Barta Ágnes magyar nyelv és irodalom 7.d
Gazdagné Szabó Veronika magyar nyelv és irodalom- történelem 7.e
Lenkóné Nagy Andrea angol nyelv 7.f
Kovács Edit magyar nyelv és irodalom- történelem 8.a
Drabantné Gyurgyik Györgyike magyar nyelv és irodalom-angol nyelv 8.b
Kontra Attila földrajz-történelem 8.c
Kővágóné Kálmán Klára történelem 8.d
Berta István ének-zene-karvezetés-mozgóképkultúra és médiaismeret 8.e
Bondár Péter informatikus mérnök
 
Csépányi Rita biológia-földrajz-technika
 
Gajdácsi Ákosné matematika-fizika
 
Gilyán Erika matematika-fizika-informatika
 
Horváth Sándor matematika-informatika
 
Kósa Attila testnevelés
 
Mencel Mónika Szabina német-testnevelés
 
Móra Ferenc orosz-testnevelés
 
Nagy Erzsébet Klára tanító-angol
 
Patkós Győző földrajz - rajz
 
Pósfay Péterné magyar nyelv és irodalom-ének
 
Dr.Ráczné Karikó Rita iskolapszichológus
 
Richter Rita tanító
 
Tarnói Zsoltné Bugán Olga angol nyelv
 
Szekeres László testnevelés
 
Szládik Alíz történelem-földrajz
 
Tettey Robert Kofi biológia-földrajz
 
Veszelszki Erzsébet testnevelés
 



Pedagógiai munkát segítő munkatársak:
Név Munkakör
Bujdosó-Járomi Zsuzsanna pedagógiai asszisztens
Farkas Anita pedagógiai asszisztens
Gregus Erzsébet iskolatitkár
Kiss Annamária pedagógiai asszisztens
Tormásiné Murinai Csilla gyógypedagógiai asszisztens
Turupuli Klára iskolatitkár


Urbán Miklós


rendszergazda
Veszelszkiné Bitai Judit pedagógiai asszisztens



Technikai dolgozók:
Név Munkakör
Dani Istvánné portás
Danics Márta takarító
Farkas Erzsébet takarító
Fedacsek Anna takarító
Gombkötő Terézia takarító
Gyurgyik Gyuláné takarító
Hertling Ibolya takarító
Kasza József Antalné portás
Majoros Lajosné takarító
Mizsei Sándorné takarító
Nagy László Józsefné takarító
Pető József karbantartó
Rubosné Bódis Éva takarító
Tomási István karbantartó
Tüzesné Guttyán Zsuzsanna gondnok



 

Legfrissebb híreink

2019-10-03
2019-09-26
2019-09-23
2019-05-06
2019-02-20
2018-11-21
2018-11-07

Kapcsolat