Rendezvényterv

2019-09-23
Adminisztrátor
560
Dátum A program megnevezése Időpont Helyszín Felelős(ök) neve
Szeptember 12. MATEGYE Internetes Verseny nevezési határidő ( 3-8. évfolyam)
 

 
Balogh Ágnes, Barna Beáta
16. 2. évfolyam szülői értekezlete 16.30
 
2. évf. oszt.f.

 
Bolyai matematika csapatverseny nevezési határidő ( 3-8.évfolyam)
 

 
Balogh Ágnes, Barna Beáta
17. 7. évfolyam összevont szülői értekezlete 16.00 Díszterem 7. évf. osztályfőnökei

 
7. évfolyam szülői értekezlete 16.30
 

 
18. 3. évfolyam szülői értekezlete 16.30
 
3. évf. oszt.f.

 
TIT-es órák indulnak (kéthetente) 2020. január 8-ig 8 alkalom. Ezeken a napokon 8.00-11.00-ig lesznek távol az osztályok.
 
Kecskemét Balda Beatrix
19. Oxford módszertani képzés 14.30 Kecskemét Adonyi Gabriella

 
4. évfolyam szülői értekezlete 16.30
 
4. évf. oszt.f.
23. 4. évfolyam részére egészséges táplálkozás és elsősegélynyújtás előadás 1-2. óra Díszterem Veszelszkiné Nagy Erika

 
Összevont pályaválasztási szülői értekezlet a 8. évfolyam szülői számára 16.30 Díszterem 8. évf. of.

 
8. évfolyam szülői értekezlete 17.30
 
8. évf. of.
24. 5. évfolyam szülői értekezlete 16.30
 
5. évf. oszt.f.
25. Látogatás a kecskeméti rajzfilm stúdióba 14.00 Kecskemét Adonyi Gabriella
László Ildikó

 
6. évfolyam szülői értekezlete 16.30
 
6. évf. oszt.f.
26. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny nevezési határideje
 

 
Kovács Edit, Veszelszkiné Nagy Erika
27. Európai Diáksport Nap
 

 
Marton Marianna, Szekeres László

 
Kutatók éjszakája
 

 
Csépányi Rita, Gilyán Erika
09.30-10.04-ig A népmese hete
 

 
Balogh Ágnes

 
Egészséghét programjai
 

 

 
Október 1-6. Határtalanul pályázat
 
Erdély Plichta Ildikó, Marton Marianna
1. A zene világnapja – alsó tagozat 9.00 Műv. Ház Osztályfőnökök
4. Emlékezés október 6-ra 8.00
 
Kontra Attila, Balda Beatrix
8. Iskolatanács
Értekezlet
15.00
16.00

 
Plichta Ildikó i.v., mk-vezetők, tantestület

Legfrissebb híreink

2019-10-03
2019-09-26
2019-09-23
2019-05-06
2019-02-20
2018-11-21
2018-11-07

Kapcsolat