Angol nyelvi kommunikációs verseny

2022-04-11
2022. március 30-án angol nyelvi kommunikációs versenyt rendeztünk a 7. évfolyam emelt angolos csoportja számára.
A remek hangulatban zajlott megmérettetésen 13 tanuló vett részt.
.
A vizsga két részből állt. Először egy adott témáról kellett beszélniük a tanulóknak, majd egy képről kellett elmondaniuk a gondolataikat. Persze mindezt angol nyelven!

Lenkóné Nagy Andrea tanárnőre, aki több éves vizsgáztatói tapasztalattal rendelkezik, egyszerre örömteli és nehéz feladat hárult a verseny végén, hiszen a három legjobban teljesítő tanuló mindegyike maximális teljesítményt nyújtott a vizsga során. Rea néni a döntésénél figyelembe vette a kommunikatív készségét, a nyelvtani helyességet, a folyamatos interakciót, a szép kiejtést és a vizsgázó kreatív véleményalkotását is.

Ennek alapján az angol nyelvi kommunikációs verseny győztesei a következő diákok lettek:

1.helyezett: BALOGH BALÁZS 7.A

2.helyezett: TÓTH ZSÓFIA 7.B

3.helyezett: BARKÓCZI ISTVÁN 7.B

Szívből gratulálunk minden versenyzőnek a kiváló helytállásért!

GYURGYIK GYÖRGYIKE
szaktanár, a verseny szervezője