Köszöntő

2019-05-20
Szeretettel köszöntöm látogatóinkat iskolánk honlapján valamennyi tanulónk és dolgozónk nevében. Iskolánk a település egyetlen iskolája, tanulóközpontú, életre felkészítő iskola, mely a személyiséget tiszteletben tartja, esélyegyenlőséget biztosít, lehetőséget ad diáknak, tanárnak egyaránt az önmegvalósításra, a hatékony tanulásra-tanításra. Mindenkinek köszönöm, akik segítenek nekünk, tanítványainknak a feladataink megvalósítása során.

A menüpontokban betekinthetnek iskolánk életébe, programjaiba, megismerkedhetnek a sokszínű tevékenységrendszerünkkel. Iskolánk nyitott intézmény, várjuk a honlap olvasóinak észrevételeit, javaslatait, felajánlásait, mellyel iskolánk életét még inkább gyermekközelivé tehetjük.

Az olvasók számára hasznos időtöltést, kellemes barangolást kívánok!
Plichta Ildikó
Intézményvezető