ON-LION országos angol nyelvi verseny

Az MM Publications 4. alkalommal rendezte meg a három fordulóból álló országos versenyét. A résztvevő diákoknak különböző feladatokat kellett on-line megoldaniuk, illetve nyelvtannal, szókinccsel, mindennapi kifejezésekkel, kommunikációval és kultúrával kapcsolatos kérdésekre válaszolniuk.
A1 kategóriában több, mint 1400 tanuló indult a megmérettetésen. Iskolánk tanulói közül:
Szél Tamara 6. d osztályos tanuló ( Lenkóné Nagy Andrea tanítványa) , Vilcsák Lili 6.a, Czigány Dániel 5. b, Bujdosó Bence és Lakatos Liána 5.d osztályos tanulók ( Adonyi Gabriella tanítványai ) országos 4. helyezést értek el.
                                                                                Adonyi Gabriella
                                                                               munkaközösség vezető