Többfordulós, német házi verseny

Iskolánkban az 5-6. évfolyam németes tanulói számára házi versenyt szerveztünk, amely 5 fordulóból állt. A vállalkozó szellemű diákok egy-egy feladatlapot oldottak meg az adott hónapokhoz kötődő ünnepnapokkal kapcsolatban.  A feladatok között szerepelt  olvasott és hallott szövegértés, kreatív mondatalkotás, szókincsre építő feladat, az internet használatát igénylő  „próbatétel is”.                                                                                                                                                                                        A fordulók zárását követően öt tanulót díjaztunk kisebb-nagyobb ajándékkal. A megmérettetésen a következő eredmény született:
  1. helyezett: Krasnyánszki Bence (6. C)
  2. helyezett: Bóta Dóra (6. B)
  3. helyezett: Czigány Zsuzsanna (6. B)
  4. helyezett: Járomi Napsugár (6. B)
  5. helyezett: Gáspár Veronika (6. B)

Mindenkinek gratulálunk és további sok sikert kívánunk Nekik a későbbiek során! :)
A verseny szervezői: Mencel Mónika Szabina, Sápiné Aczél Ágnes